Views
4 years ago

2010-08

  • Text
  • Shipping
  • Binnenvaart
  • Onze
  • Binnenvaartkrant
  • Jaar
  • April
  • Schip
  • Nieuwe
  • Marine
  • Tijdens

De Binnenvaartkrant 42

De Binnenvaartkrant 42 Construction & Shipping Industry 2010 Vereniging Aqualink Postbus 6852 6503 GJ Nijmegen www.aqualink.biz info@aqualink.biz Pasman Motoren & Aggregaten V.O.F. Tel. 0575-441150 mrp@pasman.com V.O.F. Scheepsservice Installatietechniek J. de Jong Tel. 024-3551250 Willemsen Interieurbouw & Scheepsbetimmering B.V. Tel. 026-3250336 info@willemsen-interieurbouw.nl Scheepswerf Grave B.V. Tel. 0486-472464 info@scheepswerfgrave.com Alewijnse Marine BV Tel. 024-3716311 am@alewijnse.nl SUN Marine Seats B.V. Tel. 026-3258937 info@sunmarineseats.nl Van Tiem Elektro B.V. Tel. 0487-591278 info@vantiem.nl Scheepswerf Gelria B.V. Tel. 024-3770717 info@scheepswerfgelria.com Rudolphus B.V. Tel. 026-4429923 info@rudolphus.nl Autena Marine V.O.F. Tel. 024-3559417 info@autena.nl SUN Roestvaststaal B.V. Tel. 026-3251666 info@sun-rvs.nl Isolatiebedrijf Franssen B.V. Tel. 0487-510716 isolatiebedrijf@franssen.nl De Ruyter Service B.V. Tel. 024-3791971 info@ruyterservice.nl Markerink B.V. Tel. 0316-541041 info@markerink.nl Scheepsmakelaardij Roelofs & de Bot B.V. Tel. 0487-511509 info@scheepsmakelaar.com Fiwado B.V. Tel. 078-6201515 info@fiwado.com Lerta Techniek Tel: 06 - 14 495 032 info@lerta.nl Smittenberg Project Management B.V. Tel. 0648-980 987 E-mail: jansmittenberg@orange.nl VPG Scheepsservice B.V. Tel. 024-3731919 toon.vandelogt@vpgscheepsservice.nl R. Arendsen Scheeps- en Industriemotoren Tel. 0313-632865 info@arendsenscheepsmotoren.nl De Vries Interieurs Tel. 0487-591418 info@devriesinterieurs.nl Willems RVS Aluminium BV Tel. 0487-592304 info@willems.nl De Gerlien van Tiem Tel. 0487-515544 info@gerlienvantiem.com Huisman Elektrotechniek bv Druten Tel. 0487-518555 druten@huisman-elektro.nl Vaart Info B.V. info@vaart.nl Vlek Scheepinstallatie Tel. 010-2330002 info@vlek-scheepinstallatie.com ENGELAER ONTWERPT EN REALISEERT SCHEEPSINTERIEURS Engelaer Tel. 024-6638833 info@engelaer.eu Novio Nautic BV Tel. 024-7110020 info@novionautic.nl Rabobank Nijmegen Tel. 024-3818500 relatiebeheer@nijmegen.rabobank.nl Bunkerstation Heijmen B.V. Tel. 0481-438310 info@bunkerstationheijmen.nl Duik- en Bergingsbedrijf Visschers B.V. Tel. 0487-518181 info@visschersdiving.nl Bodewes Binnenvaart B.V. Tel. 0481-438238 info@bodewes-millingen.nl

De Binnenvaartkrant 43 Construction & Shipping Industry 2010 Shipyard Kladovo Rhine Danube d.o.o. Djerdapskiput b.b. 19320 Kladovo Serbia Tel. 00381 19 801 024 Fax 00381 19 800 315 Email office@shipyardkladovo.com Gebr. De Jonge Shipbuilding Services B.V. Koedijk 4 Nederland 7241CL Lochem Tel. 0031 573 250 680 Fax 0031 573 250 685 Mobiel 0031 653 308 248 Mobiel 0031 653 125 543 E-mail gebrdejonge@yahoo.com GEBR. DE JONGE B.V. Diverse NIEUWBOUWMOGELIJKHEDEN bij Shipyard Kladovo zoals Motorschepen, Koppelverbanden, Duwbakken, Tankers, Pontons en/of ander drijvend materiaal meerdere afmetingen zijn mogelijk.

Binnenvaartkrant