Views
3 years ago

2009-22

  • Text
  • Marine
  • Binnenvaart
  • Rotterdam
  • Binnenvaartkrant
  • Europort
  • Nieuwe
  • Jaar
  • Oktober
  • Onze
  • Schepen

De Binnenvaartkrant 60

De Binnenvaartkrant 60 Europort 2009 Vereniging Aqualink Postbus 6852 6503 GJ Nijmegen www.aqualink.biz info@aqualink.biz Pasman Motoren & Aggregaten V.O.F. Tel. 0575-441150 mrp@pasman.com V.O.F. Scheepsservice Installatietechniek J. de Jong Tel. 024-3551250 Willemsen Interieurbouw & Scheepsbetimmering B.V. Tel. 026-3250336 info@willemsen-interieurbouw.nl Scheepswerf Grave B.V. Tel. 0486-472464 info@scheepswerfgrave.com Bodewes Binnenvaart B.V. Tel. 0481-438238 info@bodewes-millingen.nl SUN Marine Seats B.V. Tel. 026-3258937 info@sunmarineseats.nl SUN Roestvaststaal B.V. Tel. 026-3251666 info@sun-rvs.nl Van Tiem Elektro B.V. Tel. 0487-591278 info@vantiem.nl Isolatiebedrijf Franssen B.V. Tel. 0487-510716 isolatiebedrijf@franssen.nl Scheepswerf Gelria B.V. Tel. 024-3770717 info@scheepswerfgelria.com Markerink B.V. Tel. 0316-541041 info@markerink.nl Transboot BV Tel. 024-3726250 info@transboot.nl Rudolphus B.V. Tel. 026-4429923 info@rudolphus.nl Autena Marine V.O.F. Tel. 024-3559417 info@autena.nl Vaart Info B.V. info@vaart.nl Lerta Techniek Tel: 06 - 14 495 032 info@lerta.nl De Gerlien van Tiem Tel. 0487-515544 info@gerlienvantiem.com De Ruyter Service B.V. Tel. 024-3791971 info@ruyterservice.nl Bunkerstation Rijn en Waal/Fiwado B.V. Tel. 0481-431450 millingen@fiwado.com Smittenberg Project Management B.V. Tel. 0648-980 987 E-mail: jansmittenberg@orange.nl Willems RVS Aluminium BV Tel. 0487-592304 info@willems.nl Scheepsreparatie en Constructiebedrijf H. van Gemert B.V. Tel. 024-6782233 info@van-gemert.nl VPG Scheepsservice B.V. Tel. 024-3731919 toon.vandelogt@vpgscheepsservice.nl NOVIUM GROUP Novium Group Tel: 024 - 360 27 81 Bunkerbedrijf Neptun B.V. Tel. 024-3774852 info@neptun.nl R. Arendsen Scheeps- en Industriemotoren Tel. 0313-632865 info@arendsenscheepsmotoren.nl Huisman Elektrotechniek bv Druten Tel. 0487-518555 druten@huisman-elektro.nl Vlek Scheepinstallatie Tel. 010-2330002 info@vlek-scheepinstallatie.com Alewijnse Marine BV Tel. 024-3716311 am@alewijnse.nl Scheepsmakelaardij Roelofs & de Bot B.V. Tel. 0487-511509 info@scheepsmakelaar.com Rabobank Nijmegen Tel. 024-3818500 relatiebeheer@nijmegen.rabobank.nl Novio Nautic BV Tel. 024-7110020 info@novionautic.nl Duik- en Bergingsbedrijf Visschers B.V. Tel. 0487-518181 info@visschersdiving.nl Bunkerstation Heijmen B.V. Tel. 0481-438310 info@bunkerstationheijmen.nl

De Binnenvaartkrant 61 Europort 2009 ‘voor alle reparaties aan uw schip, zowel onder als boven de waterlijn’ Scheepswerf Bocxe Delft Rotterdamseweg 466 2629 HJ Delft 015 256 00 16 www.scheepswerf-bocxe.nl Sales and Servicestation Germany + BeNeLux BRUNVOLL Germany • Tunnel Thrusters • Azimuth Thrusters • Low-Noise Thrusters • Rim Driven Thrusters • Thruster Control Systems Hall 4, Stand 4.404 • Single stage gearboxes • GXU gearboxes • Gearboxes “Twin input single output” • Controllable pitch propellers U kunt ons vinden op Europort 2009 Stand nummer 3.405 UW PARTNER VOOR: Tank Meting Systemen Tank Alarminstallaties Diepgang - Scheepsbelading Systeem Motor Management Panelen Track & Trace Steinbach Ingenieurtechnik GmbH Heinrich-Hertz-Str. 16, D-23909 Ratzeburg Phone: +49 4541 80261-0 . Fax: +49 4541 80261-20 info@si-technik.de . www.si-technik.de Schaardijk 23 (havennummer 115) 3063 NH Rotterdam Telefoon: +31 (0)10 - 4534000 . Fax: +31 (0)10 - 4534088 E-mail : info@alphatechnique.nl . www. alphatechnique.nl TAKING THINGS FURTHER

Binnenvaartkrant