Views
2 years ago

2007-09

  • Text
  • Binnenvaart
  • April
  • Jaar
  • Onze
  • Binnenvaartkrant
  • Nieuwe
  • Schepen
  • Pagina
  • Rotterdam
  • Schip

DE BINNENVAARTKRANT

DE BINNENVAARTKRANT PAGINA 55 24 APRIL 2007 Vereniging Aqualink Postbus 6852 6503 GJ Nijmegen www.aqualink.biz info@aqualink.biz Construction & Shipping Industry standnummer 283 A H.HAAN B.V. Pasman Motoren & Aggregaten V.O.F. Tel. 0575-441150 mrp@pasman.com V.O.F. Scheepsservice Installatietechniek J. de Jong Tel. 024-3551250 Willemsen Interieurbouw & Scheepsbetimmering B.V. Tel. 026-3250336 info@willemsen-interieurbouw.nl Rudolphus B.V. Tel. 026-4429923 info@rudolphus.nl Scheeps- en Schoonmaakbedrijf H. Haan B.V. habhaan@hetnet.nl SUN Marine Seats B.V. Tel. 026-3258937 info@sunmarineseats.nl Van Tiem Elektro B.V. Tel. 0487-591278 info@vantiem.nl Scheepswerf Gelria B.V. Tel. 024-3770717 info@scheepswerfgelria.com Scheepswerf Grave B.V. Tel. 0486-472464 info@scheepswerfgrave.com Bodewes Binnenvaart B.V. Tel. 0481-438238 info@bodewes-millingen.nl SUN Roestvaststaal B.V. Tel. 026-3251666 info@sun-rvs.nl Isolatiebedrijf Franssen B.V. Tel. 0487-510716 isolatiebedrijf@franssen.nl Markerink B.V. Tel. 0316-541041 info@markerink.nl Scheepsreparatie en Constructiebedrijf H. van Gemert B.V. Tel. 024-6782233 info@van-gemert.nl Autena Marine V.O.F. Tel. 024-3559417 info@autena.nl De Gerlien van Tiem Tel. 0487-515544 info@gerlienvantiem.com Bunkerbedrijf Waalkade/Calpam B.V. Tel. 024-3786863 bunkerbedrijfbv@chello.nl Willemsweg 13 6531 DA Nijmegen Tel. 0648-980 987 E-mail: jansmittenberg@orange.nl VPG Scheepsservice B.V. Tel. 024-3731919 toon.vandelogt@vpgscheepsservice.nl Vaart Info B.V. info@vaart.nl Bunkerstation Rijn en Waal/Fiwado B.V. Tel. 0481-431450 millingen@fiwado.com R. Arendsen Scheeps- en Industriemotoren Tel. 0313-632865 info@arendsenscheepsmotoren.nl Willems RVS Aluminium BV Tel. 0487-592304 info@willems.nl Vlek Scheepinstallatie Tel. 010-2330002 info@vlek-scheepinstallatie.com Alewijnse Marine BV Tel. 024-3716311 am@alewijnse.nl Scheepsmakelaardij Roelofs & de Bot B.V. Tel. 0316-543660 info@scheepsmakelaar.com Rabobank Nijmegen Tel. 024-3818500 relatiebeheer@nijmegen.rabobank.nl Huisman Elektrotechniek bv Druten Tel. 0487-518555 druten@huisman-elektro.nl Duik- en Bergingsbedrijf Visschers B.V. Tel. 0487-518181 info@visschersdiving.nl Bunkerstation Heijmen B.V. Tel. 0481-438310 info@bunkerstationheijmen.nl Het Maritieme Hart van Oost-Nederland!

DE BINNENVAARTKRANT PAGINA 56 24 APRIL 2007 CONSTRUCTION & SHIPPING INDUSTRY 124A Hét platform voor techniek, installatie en constructie in een regio die zich kenmerkt door een brede maritieme industrie 8, 9 en 10 mei 2007 OPENINGSTIJDEN: 14.00 - 22.00 uur A BRANDSLANG A NOODUITGANG EVENEMENTENHAL GORINCHEM Franklinweg 2, 4207 HZ Gorinchem T (0183) 68 06 80 F (0183) 68 06 00 E info@evenementenhalgorinchem.nl I www.evenementenhalgorinchem.nl

Binnenvaartkrant